wedstrijdprogramma zaal

    tijd   wednr  team        thuisploeg   uitploeg                hal  /scheidsrechter

  Zondag          24-10-2010

  14:05 2010       HS1                AHC’31   DSG 1                  SPZ2/

  15:20 2020       DS1                AHC’31   VOS 2                   SPZ2/Gerda

  16:35 2019       DS2                AHC’31   VOS 3                   SPZ2/Peter

  Zondag          31-10-2010

  13:50 2278       DS2                 KDO 2   AHC’31                 KDO-hal/

  14:50 2270       HS1  KRAS/Volendam 4   AHC’31                 Opperdam/

  Zaterdag          6-11-2010

  19:05 2455       DS2                AHC’31   Zaanstreek 2          SPZ2/

  20:20 2446       HS1                AHC’31   Lelystad 1              SPZ2/Groot

  21:35 8329       DS1                AHC’31   Lelystad 1              SPZ2/

  Zaterdag        13-11-2010

  20:00 2759       DS2   Monnickendam 2   AHC’31                 Spil/

  Zondag          14-11-2010

  12:20 2761       DS1   Legmeervogels 2   AHC’31                 Scheg/

  15:30 2751       HS1                 VOS 1   AHC’31                 Sporthoeve/

  Zaterdag        20-11-2010

  19:00 2878       DS1                AHC’31   Vriendschap/TOB 3 SPZ2/

  20:10 2869       HS1                AHC’31   Vido 1                  SPZ2/

  Zondag          28-11-2010

  11:15 3225       HS1            WeHaVe 2   AHC’31                 Aetsveld/

  11:55 3232       DS1                 DSS 3   AHC’31                 Waterakkers/

  15:40 3231       DS2                 DSS 4   AHC’31                 Waterakkers/

  Zondag          12-12-2010

  10:05 3308       DS2                AHC’31   ZSC 2                   SPZ2/

  11:20 3309       DS1                AHC’31   KRAS/Volendam 2   SPZ2/

  12:35 3301       HS1                AHC’31   FIQAS/Aalsmeer 4    SPZ2/

  Zaterdag        18-12-2010

  19:00 3568       DS2               DSOV 2   AHC’31                 Kennemer/

  20:00 3567       DS1             Muiden 1   AHC’31                 RCM/

  Zondag          19-12-2010

  10:50 3560       HS1            Zeeburg 1   AHC’31                 Diemen/

  Zaterdag           8-1-2011

  19:00 3736       DS1                AHC’31   Vido 2                  De Pijp/

  20:10 3735       DS2                AHC’31   RKDES 2               De Pijp/

  21:20 3726       HS1                AHC’31   Monnickendam 1    De Pijp/

  Bij thuiswedstrijden uitslag invoeren via SportLink!

  Wedstrijdformulier: NHV-MN, Zwartewg 6d, 1412 GD  Naarden

AHC'31

Tsja,....

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Translate »