Contact

A.H.C.’31

Heb je vragen over de contributie, trainingstijden of wil jij je inschrijven bij onze vereniging? Met deze vragen kun je terecht bij Tommie en/of Moniek.
Voor bestuurlijke vragen en dergelijke kun je contact opnemen met onze voorzitter Minko Harms.
Zoek je het aanmeldingsformulier? Klik dan HIER. For an English version, click HERE.

Handbal bestuurs foto
Voorzitter
Minko Harms / minko@ahc31.nl

Penningmeester
Sabina Westerveld,  sabina@ahc31.nl

Secretaris
Peter Smeets / peter@ahc31.nl

Ledenadministratie: Erna Smeets, ernasmeets@upcmail.nl

Bestuursleden: Linn(@ahc31.nl) en Stefan(@ahc31.nl)

Herenteam: tommie@ahc31.nl of bel op +31(0)6 20 90 63 67
Damesteams: moniek@ahc31.nl of bel op +31(0)6 28 68 96 12

Trainer damesteams 1 & 2: Roy Ooykaas, roy_ooykaas@hotmail.com
Trainer damesteams 3 & 4: Vlad Tufis, vlad.tufis@gmail.com
Trainer heren 1: Sicco Timmerman

Facebook: https://www.facebook.com/ahc31handbal
Instagram: https://www.instagram.com/ahc31.handbal/

Wedstrijdschema: NHV programma

Adres: Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076 EP Amsterdam

Rekeningnummer: NL49ABNA0466295944

[recaptcha class:google-recaptcha-container class:recaptcha-align-left]

Uw naam (*)

Uw email (*)

Onderwerp

Uw bericht

Translate »