Contact

A.H.C.’31

Heb je vragen over de contributie, trainingstijden of wil jij je inschrijven bij onze vereniging? Met deze vragen kun je terecht bij Tommie en/of Moniek.
Voor bestuurlijke vragen en dergelijke kunt u contact opnemen met onze voorzitter Minko Harms.
Zoek je het aanmeldingsformulier? Klik dan HIER. For an English version, click HERE.

Handbal bestuurs foto
Voorzitter
Minko Harms / minko@ahc31.nl

Penningmeester
Sabina Westerveld,  sabina@ahc31.nl

Secretaris
Peter Smeets / peter@ahc31.nl

Ledenadministratie: Erna Smeets, ernasmeets@upcmail.nl

Bestuursleden: Linn(@ahc31.nl), Stefan(@ahc31.nl), Moniek(@ahc31.nl)

Herenteam: tommie@ahc31.nl of bel op +31(0)6 20 90 63 67
Damesteams: moniek@ahc31.nl of bel op +31(0)6 28 68 96 12

Trainer damesteams 1 & 2: Roy Ooykaas, roy_ooykaas@hotmail.com
Trainer damesteams 3 & 4: Vlad Tufis, vlad.tufis@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/ahc31handbal
Instagram: https://www.instagram.com/ahc31.handbal/
Google+https://plus.google.com/+Ahc31Nl

Wedstrijdschema: NHV programma

Adres: Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076 EP Amsterdam

Rekeningnummer: NL49ABNA0466295944

Uw naam (*)

Uw email (*)

Onderwerp

Uw bericht

Translate »